Benders ventilatsioon

Erinevad lahendused kvaliteetse
ventilatsiooni ehituseks

Niiskuse eemaldamiseks on oluline hästi katust ja eluruume ventileerida. See on sama oluline kui veetihe läbiviik katusest. Sellelt leiate erinevateks kasutusteks mõeldud tooteid. Leiate ventilatsiooni tooteid, mis sobituvad läbiviikude paigalduseks erinevatele Bendersi katusekividele-, kodu siseruumide ventileerimiseks- kui ka suurematele eriprojektidele. Konsulteerimiseks palun võta ühendust meie müügijuhiga, kontaktid leiad benderslava.ee/kontakt/

Niiskuse eemaldamiseks on oluline hästi katust ja eluruume ventileerida. See on sama oluline kui veetihe läbiviik katusest. Sellelt leiate erinevateks kasutusteks mõeldud tooteid.

Leiate ventilatsiooni tooteid, mis sobituvad läbiviikude paigalduseks erinevatele Bendersi katusekividele-, kodu siseruumide ventileerimiseks- kui ka suurematele eriprojektidele. Konsulteerimiseks palun võta ühendust meie müügijuhiga, kontaktid leiad benderslava.ee/kontakt/

Ventilatsiooni- ja kanali  läbiviigukomplektid

Bendersi läbiviikude tootmisel on arvestatud erinevate Euroopa riikides nõutud reegleid, läbiviigud on valmistatud kokku sobima Bendersi katusekividega. Kasutades Bendersi läbiviike saate olla kindlad, et olete taganud oma katusele parima veetiheduse.

Komplekt koosneb läbiviigutorust, kübarast, ühenduslõdvikust, läbiviiguplaadist ja kinnitusvahenditest.

ventiltatsioon

Ventilaatoriga läbiviigud

Ventilaatoriga läbiviik on põhiliseks komponendiks „Vaikse köögi“ lahenduse juures. Omas kategoorias on tegemist kõrge kvaliteediga tootega, mille kasutuse võtmisel on garanteeritud kvaliteetne tulemus.

Ventilaatorit töötab eriti vaikselt ja terve maja õhk saab olema korralikult ventileeritud. Ventilaatoriga läbiviik on valmistatud vastu pidama erinevates ilmastikuoludes (testitud nii arktilises- kui ka troopilises kliimas).

Toodet on spetsialistide poolt tunnustatud tema kerge kaalu poolest (valmistatud kõrgekvaliteedilisest polüpropüleenist). Toote elueaks võib lugeda 15-20 aastat.

ventiltatsioon

Millist ventilaatorit valida?

Õhu liikumise efektiivsus kubust ventilatsioonikanali kaudu majast välja sõltub mitmest asjaolust: Milline on ventilatsioonitee? Millist kubu ja ventilaatorit kasutatakse? Oluline on ka ventilaatori kõrgus ja palju muud sarnast.

Rusikareeglina on 120–150 m2 suuruse maja torustiku rõhulang umbes 100 pascal. Kiire ja täpne viis rõhu languse arvutamiseks on jooksvate arvestite korrutamine viie Pascaliga (arvestid sisaldavad ka torustiku klemme, nurki jne).

table
ventiltatsioon

Parima ventilaatori valik köögikubu jaoks

Kubu õhuvoolu soovituslik väärtus on vastavalt ehitusmaterjalide kollektsiooni elamuventilatsiooni suuruse määramise juhendile vähemalt 25 l / s. Ehitiste helikeskkonna määruse kohaselt peaks müratase köögis olema 33 dB ja võimendamisel mitte üle 38 dB.

Köögikubu (ja kanalite süsteemi) rõhulanguse arvutamiseks tuleb täpsemat teavet hankida õhupuhasti õhupuhasti tootjalt.

Tavaline rusikareegel on see, et õhupuhasti rõhu langus on umbes 30 Pa ja lisaks on kanalisüsteemis rõhu langus umbes 5 Pa / m2.

ventiltatsioon
ventiltatsioon

Tabel põhineb arvutusel, mille vaakumi kasutamise määr on 100%. Kui nõudlus on esitatud kuupmeetrites tunnis, siis arvutatakse arvutusmeetodi jaoks järgmiselt: näiteks ECo190 rõhu langusega 100 Pa: 172 l / s x 3,6 = 619,2 m3 /h.

ventiltatsioon

Benders vaikne köök

KÖÖGIKUBU ILMA SISSE EHITATUD VENTILAATORITA, MIS ON ÜHENDATUD MOOTORIGA  LÄBIVIIGUGA JA TULEMUSEKS ON VAIKNE KÖÖK

Tavaliselt oleme harjunud kubudega, kus köögikubu sisse on mootor, sellise lahenduse miinuseks on suur müratase ja vähene ventileerimine. Ventilatsiooni takistuseks võib olla lisaks ka ebakorrektselt ehitatud ventilatsioonitee. Meie poolt pakutavas rätseplahenduses lahenduses leiate aga efektiivselt töötava süsteemi, mis on väga müravaba ja kõrge imavusega. Kogu lahenduse saate valida oma maitse järgi, kuna valikust leiate palju erineva disainiga köögikubusid. Just personaalne disainilahendus ja süsteemi efektiivne toimimine on põhjuseks, miks aina enam valitakse selline lahendus. Kogu majapidamine planeeritakse pikkadeks aastateks, seega on oluline, et integreeritud süsteemid oleksid väga kvaliteetsed.

ventiltatsioon

Miks valida Bendersi vaikne köök?

  • Tänu katuseventilaatori suurele jõudluse on tegemist väga efektiivse kuduga.
  • Kogu süsteemi paigaldamine käib lihtsalt, samuti võimalusel moderniseerida olemasolevat süsteemi.
  • Kogus süsteemi on võimalik lihtsalt juhtida ühest kohast (juhitav köögikubult – on/off ja kiirused).
  • Lahendus on saadaval igat tüüpi katusekattematerjalidele ja erineva läbimõõduga kanalite (ventilatsioonikanal, ka telliskanalile) jaoks.
  • Tänu ventilaatori suuremale kõrgusele on tagatud süsteemi 100% veekindlus ja vastupidavus.
ventiltatsioon

Köögikubude valik

Valikust „vaikne köök“ leiate suure valiku erinevaid köögikubusid, mida on võimalik ühendada seinale, lakke või köögisaarele. Disainilt leiate trendikaid-, retro- kui ka klassikalisi mudeleid. Kubu on mõeldud kasutamiseks süsteemina koos mootoriga katuseventilaatoritega.

ventiltatsioon
ventiltatsioon

Suured eriprojektid

Meil on valmisolek nõustada ka erilahendusi ja suuremaid projekte. Konsulteerimiseks palun võta ühendust meie müügijuhiga, kontaktid leiad benderslava.ee/kontakt/

ventiltatsioon