Benders, 60 aastat kogemusi

Betoontoodete tootja
aastast 1960

Alates tegevuse alustamisest 1960. aastal on meie eesmärk olnud klientide vajaduste teadvustamine ja parimate lahenduste pakkumine. Kõiki meie tegevusi isloomustab kohalolek kliendi lähedal ja operatiivne reageerimisvalmidus vastavalt ärikeskkonna muutustele. Kohapealsete olude mõistmine loob eelduse pikaajalistele ja tugevatele suhetele nii klientide, tarnijate kui ka töötajatega. Benders tegutseb nüüd juba mitmes ärivaldkonnas ning saab end õigustatult pidada Põhjamaade üheks juhtivaks betoonist ja looduslikust kivist toodete tootjaks. Meie osakaal uutel Euroopa turgudel kasvab üha kiiremini ja ehitustoodete ning ehitussüsteemide tootevalik täieneb iga aastaga.


Täpsemat infot Bendersi kohta leiate: www.benders.se/et-ee/benders/

Alates tegevuse alustamisest 1960. aastal on meie eesmärk olnud klientide vajaduste teadvustamine ja parimate lahenduste pakkumine. Kõiki meie tegevusi isloomustab kohalolek kliendi lähedal ja operatiivne reageerimisvalmidus vastavalt ärikeskkonna muutustele.

Kohapealsete olude mõistmine loob eelduse pikaajalistele ja tugevatele suhetele nii klientide, tarnijate kui ka töötajatega. Benders tegutseb nüüd juba mitmes ärivaldkonnas ning saab end õigustatult pidada Põhjamaade üheks juhtivaks betoonist ja looduslikust kivist toodete tootjaks.

Meie osakaal uutel Euroopa turgudel kasvab üha kiiremini ja ehitustoodete ning ehitussüsteemide tootevalik täieneb iga aastaga.


Täpsemat infot Bendersi kohta leiate: www.benders.se/et-ee/benders/

24050 Takpanneproduktion på 60-talet
  • Tootmiskogemus aastast 1960
  • Keskkonnasäästlik tootmine
  • Turuliider Skandinaavias
  • Tugev kvaliteedikontroll
  • Lai tootevalik

Kuhu edasi?